Pasirodo, kad susirinkimai yra nuodai – yra net KNYGA apie tai. O kaip gyvenamųjų namų bendrijų susirinkimai?
Susirinkimo forma.
Ar nepagalvojote kodėl po bendrijos susirinkimų jaučiamės įsiaudrinę, gal net negalime užmigti?
Artimai bendraudami, žmonės veikia vienas kitą energetiškai. Kuo daugiau žmonių susirenka, tuo labiau perimame vieni kitų emocijas. Tai vyksta nesąmoningai. Kyla nepaaiškinami pojūčiai, verčiantys nerimauti ir keistai elgtis. Iš esmės žmonės nori ramybės ir pastovumo. Nors gyvenimas tuo ir yra įdomus, kad viskas pastoviai keičiasi. Ir artimas bendravimas pamažu pereina į virtualų bendravimą. Manau, kad susirinkimai – ne išimtis.
Susirinkimo vieta.
Viena iš bendrijų problemų yra susirinkimo vieta. Daug bendrijų, ypač mažos be rūsių ar kiemų gal būt ir neturi kitokių galimybių susirinkimui organizuoti. Tačiau jei kitokios galimybės ir yra, požiūris per daug provincialus. Pripranta į rūsį kaip į darbą eiti. Dar ir vaikus atsineša. Tie, kurie nenori murkdytis rūsyje, lyg ir sąmoningai to nenorėdami, bet perleidžia savo pozicijas.
Informacijos stoka.
Gal manote, kad susirinkime galite daugiau sužinoti? Nieko panašaus. Čia jau iš anksto “apie viską pagalvota”. Susirinkime ir su kaimynais nepabendrausite, nes būsite priversti ištisai klausytis vieno kalbėtojo. Bendrijos “Mėlynas namas“ susirinkimo organizatoriai sugalvojo, kad revizoriai turi skaityti patikrinimo aktą. Panašu, kad gyventojai yra laikomi beraščiais, nemokančiais net skaityti. Tačiau, jei jūs iš anksto susipažinsite su ataskaitinio susirinkimo dokumentais ir ateisite į susirinkimą su jau paruoštais klausimais, žinokite, kad atsakymų nesulauksite. Bent jau taip pas mus buvo 2016 metais. Kodėl organizatoriai bijo klausimų?
Balsavimas.
Jei žmogus nenori ar nesugeba nagrinėti tiesioginių informacijos šaltinių, kaip jis turėtų balsuoti? Ir kam tokie balsavimai iš viso reikalingi? Kam ta komedija, kai visi kaip akli viščiukai, ką tik išsiritę iš kiaušinių, šluojami nuo konvejerio? Kaip lieps, taip ir balsuos. Arba visi už, arba visi prieš. Be to, niekas nesugebės paaiškinti, kodėl balsuoja taip, o ne kitaip. O jei ir paaiškins… tai arba šablonais, arba visiškai priešingai, nei numatyta įstatyme. Ar pas mus žmonės dar nesubrendę praktiškai taikyti įstatymo, ar čia kur kitur šuo pakastas?
Parašykite komentarą